Zostań Mistrzem fotografii w swojej cukierni!

Pokaż swoje wypieki online – zostań Mistrzem Fotografii w swojej cukierni!

 

Aby móc sprzedawać swoje wypieki online, konieczne jest najpierw zaprezentowanie ich swoim potencjalnym klientom. Zdjęcia to absolutna podstawa! A ponieważ my w ekipie e-Cukierni wiemy o tym najlepiej, przygotowaliśmy dla Was specjalnego ebooka, w którym znajdziecie wszystkie niezbędne wskazówki do rozpoczęcia swojej słodkiej przygody z fotografią.

 

“Fotografia Mobilna Wyrobów Cukierniczych” powstała przy współpracy z Mistrzem Branży oraz blogerką Marią Banach, znaną jako Gruszka z Fartuszka. W środku każdy znajdzie wskazówki odnośnie kompozycji, oświetlenia, kolorystyki oraz edycji zdjęć. Chcieliśmy pokazać, że aby zaprezentować swoje wypieki na własnoręcznie wykonanych zdjęciach, nie jest wcale potrzebny profesjonalny plan zdjęciowy ani drogi aparat fotograficzny. W sklepach internetowych trzeba pokazać swoją ofertę od jak najlepszej strony, dlatego prezentacja wypieków jest taka istotna. Sprzedaż w e-Cukierni wzrasta, kiedy klienci mają możliwość obejrzenia wszystkich dostępnych tortów, ciast i deserów na zdjęciach. Nikt nie chce kupować kota w worku, za to wszyscy w sieci jedzą oczami!

Naszego darmowego ebooka możecie pobrać ze strony Mistrza Branży [link]. Zachęcamy do czytania i podjęcia wyzwania jakim jest sfotografowanie swoich wypieków na stronę sklepu online! Jeśli szukacie innych wskazówek odnośnie tego, jak efektywnie prowadzić swoją e-Cukiernię i sprzedawać wypieki z dostawą, sprawdźcie nasze pozostałe wpisy na blogu i polubcie nasz profil na Facebooku [link].