Orzeł Cukiernictwa dla katowickiej E-Cukierni!

 

Nagroda dla wyjątkowej E-Cukierni – Orzeł Cukiernictwa dla katowickiej Tartoletki!

Gratulujemy i cieszymy się wygraną Cukierni Tartoletka, która udowadnia, że dobry pomysł na biznes i konsekwentne go realizowanie jest prostą drogą do sukcesu. E-Cukiernia Tartoletka od dawna prężnie się rozwija i wprowadza nowe pomysły na rynku w Katowicach i okolicy. W ofercie znajdują się nie tylko klasyki w postaci tortów tradycyjnych i ciast, ale także niezwykłe wypieki artystyczne, ślubne i Słodkie Stoły z zestawem deserów. Nic dziwnego, że nagroda Orzeł Cukiernictwa dla katowickiej cukierni przypadła właśnie Tartoletce!

Warte odnotowania jest to, że zwycięzców nie wyłania jury, a oceny użytkowników w sieci, które zbierane są z najbardziej znanych portali z opiniami i recenzjami w sieci. Dzięki temu wiadomo, że to właśnie zadowoleni klienci postanowili wyróżnić swoją ulubioną E-Cukiernię!

Co wyróżnia Tartoletkę?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na przejrzystą ofertę na stronie internetowej E-Cukierni Tartoletka. Każdy produkt można obejrzeć na zdjęciach, a także zapoznać się z dokładnym opisem oraz wyceną. Dzięki temu nie ma konieczności telefonicznego dopytywania o szczegóły czy wizyty w lokalu cukierni w celu obejrzenia wypieków.

Oprócz zdjęć produktowych można także obejrzeć sesje wykonane specjalnie dla oferty Słodkich Stołów – zestawów deserów na różnego rodzaju okazje. Zostały one przygotowane z dbałością o każdy szczegół, w tym serwetki, balony, czy układ ciastek. Fotografie na stronie E-Cukierni naprawdę mają ogromne znaczenie! Warto zdecydować się na profesjonalną sesję wypieków, aby każdy potencjalny klient mógł zapoznać się z produktami przez stronę.

Wielokrotnie podkreślaliśmy, że zdjęcia i opisy na stronie sklepu to podstawa, bez której trudno jest przyciągnąć klientów online. Tartoletka nie tylko zadbała o solidne podstawy, ale także poszła dalej – oferuje wypieki bezglutenowe, bez laktozy, oraz wegańskie. Dzięki temu zamówienie tortu urodzinowego lub piętrowego tortu ślubnego dla alergika jest niezwykle proste! Coraz więcej osób zwraca uwagę na składy oraz możliwość złożenia zamówienia niestandardowego, a cukiernia Tartoletka odpowiada na te potrzeby.

Marketing internetowy

Oprócz niezwykle ważnej kwestii jaką jest przygotowanie ciekawej i dobrze zaprezentowanej oferty, E-Cukiernia Tartoletka wyróżnia się czymś jeszcze. Właściciel cukierni dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że bez odpowiedniej promocji mało kto dowie się o jego sklepie online i zdecydował się skorzystać z marketingu internetowego.

Pozycjonowanie strony okazało się skuteczne i Tartoletkę bardzo łatwo można znaleźć w wyszukiwarce Google, gdzie widnieje często na wyższych pozycjach niż lokalna konkurencja. Ponadto przed ważnymi okazjami lub promocjami wysyłane są mailingi do osób zainteresowanych ofertą E-Cukierni. Dzięki temu stali klienci otrzymują powiadomienia o przyjmowaniu zamówień na święta lub promocji z okazji karnawału wcześniej, niż przechodnie mijający lokal w mieście.

Ważne jest też prowadzenia fanpage’y – Facebook to przecież klucz do kontaktu z nowymi odbiorcami i tutaj również cukiernia Tartoletka bryluje. Na ich profilu można zobaczyć piękne zdjęcia, łatwo skontaktować się z obsługą, a także dowiedzieć się więcej o firmie i godzinach otwarcia lokalu. Ponad 2 tysiące osób śledzi ten profil, a ocena cukierni wynosi aż 4,9/5!

Od E-Cukierni do serca?

Cukiernia to firma, której rozwój należy pielęgnować i przystosowywać do zmian w branży. Dlatego założenie E-Cukierni oraz promocja i sprzedaż online są tak istotne dla nowoczesnych cukierników. Wielokrotnie podkreślaliśmy, jak ważna jest przejrzysta oferta, promocja oraz usługa dostawy. Cukiernia Tartoletka nie tylko spełnia te wszystkie warunki, ale przede wszystkim spełnia ten najważniejszy – jej wypieki są bajecznie pyszne i prezentują się wspaniale na zdjęciach i na żywo! Jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a czytelników z Katowic i okolicy zachęcamy do spróbowania pysznych wypieków z cukierni Tartoletka.