Szablon 3

Szablon 3

Dominującym kolorem jest koral oraz szarość. Na górze szablonu znajduje się dekoracyjny motyw koralowo białej markizy, który pojawia się także w wersji całkowicie koralowej jako tło dla zdjęcie głównego. Białe elementy szablonu pokryte są szarą falowaną teksturą.

Szablon 2

Dominuje wyrazisty różowy kolor z delikatnym wzorem polka dot, który widoczny jest w górnej i dolnej części szablonu. Po środku tło jest jasnoróżowe, proste i przejrzyste, bez dodatkowych elementów dekoracyjnych.

Szablon 1

Kolorystyka utrzymana w odcieniach szarości przełamana lekko kontrastującymi pomarańczowymi detalami. Prosty i przejrzysty, bez dodatkowych elementów dekoracyjnych.

Szablon 8

Dominuje czarne tło o fakturze pomalowanej farbą powierzchni. Kontrastującym elementem są szare segmenty o podobnie utworzonej teksturze. Różnica pomiędzy segmentami jest o wiele bardziej wyrazista niż w poprzednich szablonach, może nawet zbyt kontrastująca.

Szablon 7

Biało szary szablon z jasno- i ciemnobrązowymi elementami. Elegancki i czytelny. Wyraziście oddzielone partie białego tła z tekstem.

Szablon 6

Schemat niemalże identyczny do szablonu piątego, jednak kolorystyka została zmieniona na żywszą. Od góry pojawiają się kolejno kolor żółty, niebieski i intensywnie różowy. Czytelny mimo intensywnych barw.

Szablon 5

Wykorzystano trzy nieco przytłumione kolory: niebieski, szary i koralowy, które wydzielają kolejne segmenty na stronie. Mimo kontrastujących barw całość jest złagodzona poprzez neutralną szarość na tle wyboru tortów.

Szablon 4

Podobnie jak w szablonie pierwszym, kolorystyka utrzymana jest w odcieniach szarości, tutaj przełamana miętowymi elementami. Panele tła są na przemian średnio szare i jasno szare z teksturą w formie niewielkich kół.