Polecamy wywiad z Cukiernią Tartoletka!

Wypieki wyjątkowe.

Tartoletka to w dużej mierze pracownia wypieków artystycznych, w której można zamówić naprawdę niezwykłe torty na przeróżne okazje. Jak sami twierdzą, preferują nowoczesną formę, a bardziej tradycyjne wypieki zostawiają innym.

Na stronie internetowej cukierni można podziwiać przeróżne torty artystyczne, które doskonale sprawdzą się na wyjątkowe okazje, na przykład wesela, rocznice, czy wydarzenia firmowe. Naprawdę warto tam zajrzeć – oryginalne zdjęcia wypieków pokazują, na co stać tych artystów wśród cukierników. Nic dziwnego, że w 2018 roku Tartoletka została nagrodzona Orłami Cukiernictwa!

Nowoczesne trendy.

Szeroka oferta dociera do każdego miłośnika słodyczy. Właściciele Tartoletki pomyśleli nie tylko o wyjątkowych tortach artystycznych, ale także wypiekach skierowanych do osób na specjalnych dietach. Dzięki temu na stronie zamówić mogą słodkości także osoby uczulone na gluten, laktozę, lub też weganie.

Jednak nie jest to największy hit cukierni – są nim Słodkie Stoły, a więc zestawy przeróżnych słodkich pyszności o pięknej dekoracji. Można je zamawiać na różne okazje, w tym wesela, przyjęcia rodzinne i wiele innych. W wywiadzie można przeczytać o inspiracjach i pomysłach na dekoracje takich stołów. Możecie także dowiedzieć się, dlaczego w Tartoletce liczą się najlepsze produkty i pięknie zaprezentowany efekt końcowy.

Pasja i sukces.

Cukiernia Tartoletka to doskonały przykład sukcesu w branży. Świetne wypieki podążają za trendami i potrzebami konsumentów, dzięki czemu możemy obserwować naprawdę niezwykłe propozycje od naszych cukierników z Katowic. Jednocześnie czuć ogromną pasję, jaką wkładają w swoją pracę, co jest niezwykle ważne przy prowadzeniu swojego biznesu. Zachęcamy do lektury!