E-cukiernia to idealne rozwiązanie dla zarówno małych pracowni jak i większych sieci cukierniczych. Kreacja i utrzymanie sklepu pozostaje w rękach specjalistów, podczas, gdy Ty masz czas na organizacje sprawnej obsługi sklepu i logistyki dostaw.

Jeśli tylko masz apetyt na więcej zamówień, e-Cukiernia pomoże Ci wykorzystać moce produkcyjne pracowni cukierniczej.

Sklep internetowy daje większą elastyczność zarządzania asortymentem i budowania świadomości na temat produktów wśród klientów. Jeśli masz zdjęcie i krótki opis wstawienie nowego wyrobu do e-Cukierni zajmie Ci kilka minut.

E-Cukiernia daje możliwość klientowi odbioru zamówienia w sklepie firmowym lub wskazania miejsca dostawy, co daje mu to co lubi najbardziej, czyli wygodę. Jeżeli klient zdecyduje się na samodzielny odbiór często ulega pokusie i poza zamówieniem internetowym dokupuje coś dla siebie.

Budowanie mailowej bazy klientów, do której cukiernia będzie mogła kierować promocje, kupony, informacje o nowościach itp. nie ponosząc żadnych kosztów, wystarczy wysłać do nich maila.

Klient zamawia co chce i kiedy chce 24/7, przez co zwiększasz jakość swoich produktów. Za większą jakość możesz podyktować większe ceny. Pamiętaj, że klient może zapłacić do 40% więcej za wygodę.

Pewnie nie raz miałeś długa rozmowę z niezdecydowanym klientem przez telefon. e-Cukiernia daje pełny przegląd Twojej oferty oraz znacznie skraca proces zakupowy. Ty za to masz więcej czasu dla siebie i prowadzenia swojego biznesu.

Klienci zamawiający przez internet są bardziej zadowoleni, bo nie trafiają na zajętą linię telefoniczną. Zaoszczędzony czas przeznaczają na przeglądnięcie oferty przez to ich zamówienia są większe (według badań o 5-20%).