E-sprzedaż – dlaczego może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie?

Sprzedaż online już od dawna stanowi ogromną część handlu, a mijający rok pokazał jej faktyczną potęgę. Każdy chce zaistnieć w sieci od kiedy okazało się, że jest to najpraktyczniejszy sposób na robienie zakupów: o dowolnej porze, bez wychodzenia z domu i z mnóstwem dostępnych okazji. Niektórzy korzystają z dostępnych portali aukcyjnych lub lokalnych stron sprzedażowych, inni chcieliby założyć swoją własną firmową witrynę i działać na własnych zasadach. Dla wielu mniejszych firm barierą staje się założenie strony www i wdrożenie sklepu z możliwością płatności i przyjmowania zamówień. Z pomocą przychodzi E-Cukiernia, która jest idealnym rozwiązaniem dla piekarni i cukierni, które chcą zacząć sprzedawać swoje produkty przez Internet.

Przełamanie bariery technologicznej

Prowadzenie własnego biznesu jest ogromną odpowiedzialnością, która pochłania wiele godzin każdego dnia. Nie oczekujemy, że specjaliści w branży cukierniczej będą też znać się na programowaniu i marketingu internetowym – każdy ma przecież swoją specjalizację, w której się doskonali. E-Cukiernia jest przystosowana do potrzeb wszystkich osób, także tych, które nie mają doświadczenia w branży IT i nie śledzą nowych technologii. Założenie swojej strony www jest w tym przypadku banalnie proste i opiera się przede wszystkim na wyborze swojego szablonu i zdjęć prezentujących ofertę. Całą resztą zajmuje się zespół E-Cukierni, który wdrożył już niejednego cukiernika w świat sprzedaży online i chętnie pomoże na każdym kroku tworzenia sklepu internetowego.

Łatwość obsługi

Zamówienia na wypieki składane w sklepie stacjonarnym obsługiwane są tradycyjnie – spisywane na kartce i przekazywane do realizacji na konkretny dzień. Czy może być coś prostszego? Okazuje się, że tak, bo panel zamówień w E-Cukierni jest bardzo prosty w obsłudze i ułatwia zaplanowanie wszystkiego z wyprzedzeniem. Zamówienia spływają w jedno miejsce, do którego dostęp mają wybrani pracownicy cukierni czy piekarni, a dzięki gotowej liście można skupić się na wyznaczeniu dalszych obowiązków oraz trasy dowozu. Nie trzeba niczego notować i nie ma miejsca na pomyłkę, bo wszystkie informacje wprowadza klient po swojej stronie, łącznie z danymi kontaktowymi na wszelki wypadek.

Mądre zarządzanie

Zarządzanie sprzedażą nie należy do najłatwiejszych zadań. W sklepach stacjonarnych często trudno przewidzieć, ile przygotowanego towaru ostatecznie się sprzeda, więc można zostać z nieprzewidzianym nadmiarem lub niedoborem ku niezadowoleniu zainteresowanych klientów. Korzystając z E-Cukierni można zaplanować ile dokładnie będzie potrzebnych wypieków każdego dnia, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem zwłaszcza podczas popularnych okazji i świąt, kiedy wypieki dosłownie wyprzedają się na pniu. Śledząc zamówienia możesz wprowadzać korekty w swoich zamówieniach i produkcji, co pozwala na takie planowanie, aby firma nie poniosła żadnych kosztów.

E-cukiernia to rozwiązanie na każe czasy

To prawda, że w dobie pandemii coraz częściej korzystamy ze sprzedaży online, jednak wcześniej również coraz częściej kupowaliśmy przez Internet i ten trend będzie się tylko umacniać. Nie trzeba być technologicznym tytanem, aby założyć swój sklep online, a jedynie doświadczony zespół, który w tym pomoże. My w E-Cukierni znamy branżę od podszewki i pomożemy we wszystkim od A do Z – zachęcamy do kontaktu!